Skip to product information
1 of 2

Sinsay

Pantallona të shkurta Sinsay

Pantallona të shkurta Sinsay

Regular price Lek 500.00 ALL
Regular price Lek 1,790.00 ALL Sale price Lek 500.00 ALL
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Size
Color
Material

Pantallona Sinsay vijnë me një model vërtet të veçant. Material Satin dhe me figura shumëngjyrëshe. Komod falë materialit me cilësi te lartë.


View full details