Skip to product information
1 of 1

Trendyol

Pantallona Trendyol

Pantallona Trendyol

Regular price Lek 2,500.00 ALL
Regular price Lek 2,500.00 ALL Sale price Lek 2,500.00 ALL
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Size
Color
Material

Pantallona Trendyol vijnë me një model vërtet të veçant. Të lehta dhe me dy xhepa të sheshtë anash. Komod falë materialit me cilësi te lartë.


View full details