Skip to product information
1 of 1

KOTON

Pantallona KOTON #

Pantallona KOTON #

Regular price Lek 3,900.00 ALL
Regular price Lek 3,900.00 ALL Sale price Lek 3,900.00 ALL
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Size
Color
Pantallona KOTON vijnë me një model vërtet të veçant. Bel të lartë, dy xhepa anash dhe gjatësi deri te kavilet. Komod falë materialit me cilësi te lartë.
View full details