Skip to product information
1 of 2

DAGI

Pantallona DAGI

Pantallona DAGI

Regular price Lek 2,900.00 ALL
Regular price Lek 3,900.00 ALL Sale price Lek 2,900.00 ALL
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Size
Color
Material
Pantallona DAGI vijnë me një model vërtet të veçant. Lisho dhe gjatësi treçerekshe. Komod falë materialit me cilësi te lartë.
View full details