Skip to product information
1 of 6

Trendyol

Pantallona Trendyol

Pantallona Trendyol

Regular price Lek 2,900.00 ALL
Regular price Lek 2,900.00 ALL Sale price Lek 2,900.00 ALL
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Size
Color
Material
Pantallona Trendyol vijnë me një model vërtet të veçant. Bel të lartë, gjatësi deri në fund të këmbëve. Të gjëra dhe me riga. Komod falë materialit me cilësi te lartë.
View full details