Skip to product information
1 of 4

Aniston

Pantallona Laura Scott #

Pantallona Laura Scott #

Regular price Lek 4,000.00 ALL
Regular price Lek 4,000.00 ALL Sale price Lek 4,000.00 ALL
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Size
Color
Material
Pantallona Laura Scott vjen me një model vërtet të veçant. Të lirshme, me rrip beli dhe buzë të kthyera në këmbën e pantallonave. Xhepa anash dhe dekorativ me tuba në pjesën e pasme. Material rezistent ndaj rrudhave. Komod falë materialit me cilësi te lartë.
View full details