Skip to product information
1 of 4

Vivance Collection

Pantallona Vivance Collection #

Pantallona Vivance Collection #

Regular price Lek 3,500.00 ALL
Regular price Lek 3,900.00 ALL Sale price Lek 3,500.00 ALL
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Size
Color
Material

Pantallona Vivance Collection vijnë me një model vërtet të veçant. Me bel të lartë, gjatesi deri në kavile dhe klasike. Komod falë materialit me cilësi te lartë.


View full details