Skip to product information
1 of 7

Blind Date

Pulovër Blind Date

Pulovër Blind Date

Regular price Lek 3,000.00 ALL
Regular price Lek 3,000.00 ALL Sale price Lek 3,000.00 ALL
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Size
Color
Material
Pulovër Blind Date vjen me një model vërtet të veçant. Mëngë të gjata e trikotuar, jakë V dhe me hapje anash. Komode falë materialit me cilësi te lartë.
View full details