Skip to product information
1 of 3

CMP

Pulovër CMP #

Pulovër CMP #

Regular price Lek 3,500.00 ALL
Regular price Lek 3,500.00 ALL Sale price Lek 3,500.00 ALL
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Size
Color
Material
Pulovër CMP vjen me një model vërtet të veçant. Mëngë të gjata me motive Krishtëlidje dhe e trikotuar. Komode falë materialit me cilësi te lartë.
View full details