Skip to product information
1 of 4

Metrofive

Pulovër Metrofive #

Pulovër Metrofive #

Regular price Lek 3,500.00 ALL
Regular price Lek 3,500.00 ALL Sale price Lek 3,500.00 ALL
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Size
Color
Material
Pulovër Metrofive vjen me një model vërtet të veçant. Mëngë të gjata me lidhje në kraharor dhe e trikotuar. Komode falë materialit me cilësi te lartë.
View full details