Skip to product information
1 of 3

Whoo

Pulovër WHOO #

Pulovër WHOO #

Regular price Lek 3,900.00 ALL
Regular price Lek 3,900.00 ALL Sale price Lek 3,900.00 ALL
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Size
Color
Material
Pulovër WHOO vjen me një model vërtet të veçant. Mëngë të gjata dhe të varura. Yje me ngjyra të stampuar. Komode falë materialit me cilësi te lartë.
View full details