Skip to product information
1 of 4

Fame

Rroba Plazhi Set Fame

Rroba Plazhi Set Fame

Regular price Lek 4,500.00 ALL
Regular price Lek 4,500.00 ALL Sale price Lek 4,500.00 ALL
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Size
Color
Material
Rroba Plazhi Set Fame vijnë me një model vërtet të veçant. Pjesa e sipërme me desing me lule dhe tyl deri në pjesën e belit, pjesa e poshtëme të zeza të thjeshta. Komode falë materialit me cilësi te lartë
View full details