Skip to product information
1 of 4

Homeboy

Rroba Plazhi Set Homeboy

Rroba Plazhi Set Homeboy

Regular price Lek 3,500.00 ALL
Regular price Lek 3,000.00 ALL Sale price Lek 3,500.00 ALL
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Size
Material

Rroba Plazhi Set Homeboy vijnë me një model vërtet të veçant. Kupa te levizeshme dhe nje shtrengim dekorativ midis kupave per nje mbajtje perfekte te gjoksit. Material mikorfiber dhe me stampim flamurin e SHBA.

Komod falë materialit me cilësi te lartë.

View full details