Skip to product information
1 of 6

Trendyol

Rroba Plazhi Set Trendyol Milla

Rroba Plazhi Set Trendyol Milla

Regular price Lek 4,000.00 ALL
Regular price Lek 4,000.00 ALL Sale price Lek 4,000.00 ALL
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Size
Color
Material
Rroba Plazhi Set Trendyol Milla vijnë me një model vërtet të veçant. Desing me flutura shumëngjyrëshe dhe lidhëse në bel. Komode falë materialit me cilësi te lartë.
View full details