Skip to product information
1 of 4

Heine

Rroba Plazhi Trup Heine

Rroba Plazhi Trup Heine

Regular price Lek 4,900.00 ALL
Regular price Lek 4,900.00 ALL Sale price Lek 4,900.00 ALL
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Size
Color
Material
Rroba Plazhi Trup Heine vijnë me një model vërtet të veçant. Zinxhir në pjesën e përparme dhe një prerje të ulët të pasme. Materiali është rezistent ndaj klorit dhe rrezet e diellit dhe ruan formën dhe ngjyrën pamje optimale për shkak të prerjes.Komode falë materialit me cilësi te lartë.
View full details