Skip to product information
1 of 2

City WALK

Sandale City Walk

Sandale City Walk

Regular price Lek 3,500.00 ALL
Regular price Lek 2,900.00 ALL Sale price Lek 3,500.00 ALL
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Size
Color
Material

Sandale City Walk vijnë me një model vërtet të veçant. Desing lëkure Reptil dhe material sindetik. Komode falë materialit me cilësi te lartë.


View full details