Skip to product information
1 of 7

City WALK

Sandale Jeans City Walk

Sandale Jeans City Walk

Regular price Lek 4,000.00 ALL
Regular price Lek 4,000.00 ALL Sale price Lek 4,000.00 ALL
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Size
Color
Material

Sandale Jeans City Walk janë zgjedhja perfekte për ata që kërkojnë rehati dhe stil gjatë verës. Këto sandale Jeans City Walk janë të dizajnuara me kujdes për të ofruar një ndjesi të butë dhe të rehatshme gjatë gjithë ditës. Materialet e përdorura në sandale Jeans City Walk janë të cilësisë së lartë, duke siguruar qëndrueshmëri dhe një pamje të bukur. Dizajni i sandale Jeans City Walk është modern dhe elegant, duke i bërë të përshtatshme për shumë raste, qoftë për një shëtitje të qetë në park apo për një dalje në mbrëmje. Sandale Jeans City Walk vijnë në një gamë të gjerë ngjyrash dhe modelesh, duke garantuar që çdo person të gjejë një palë që i përshtatet stilit të tij.  Me sandale Jeans City Walk, ju mund të kombinoni me lehtësi stilin dhe komoditetin, duke qenë të sigurt që do të dukeni dhe do të ndiheni fantastik.


 

View full details