Skip to product information
1 of 2

Trendyol

Shall Trendyol #

Shall Trendyol #

Regular price Lek 2,500.00 ALL
Regular price Lek 2,000.00 ALL Sale price Lek 2,500.00 ALL
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Size
Color
Material
Shall Trendyol vjen me një model vërtet të veçant. Shall i gjatë dhe i gjerë, me dekore shumëngjyrësh. Komode falë materialit me cilësi te lartë.
View full details