Skip to product information
1 of 5

City WALK

Shapka City WALK

Shapka City WALK

Regular price Lek 2,900.00 ALL
Regular price Lek 2,900.00 ALL Sale price Lek 2,900.00 ALL
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Size
Color
Material

Shapka City WALK për zonjat elegante, shumëngjyrëshe, moderne dhe shik. Përpunimi i pjesës së sipërme prej lëkure sintetike ofron një dizajn të bukur dhe një nivel të lartë komoditeti e kombinuar me xhinse të rehatshme dhe një këmishë të gjerë. CITY WALK prezanton një këpucë të suksesshme të gjithanshme.

Materiali i brendshëm: Sintetik


View full details