Skip to product information
1 of 5

City WALK

Shapka City Walk

Shapka City Walk

Regular price Lek 3,000.00 ALL
Regular price Lek 3,000.00 ALL Sale price Lek 3,000.00 ALL
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Size
Color
Material
Shapka City Walk vijnë me një model vërtet të veçant. Me gomë të trashë te zezë dhe me rripa në forme X shumëngjyrëshe. Komode falë materialit me cilësi te lartë.
View full details