Skip to product information
1 of 3

Class

Shapka Class Fashion

Shapka Class Fashion

Regular price Lek 3,500.00 ALL
Regular price Lek 3,500.00 ALL Sale price Lek 3,500.00 ALL
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Size
Color
Material
Shapka Class Fashion vijnë me një model vërtet të veçant. Të sheshta me majë dhe dekore të qëndisur shumëngjyrësh. Komode falë materialit me cilësi te lartë.
View full details