Skip to product information
1 of 3

Givana

Shapka Givana

Shapka Givana

Regular price Lek 3,000.00 ALL
Regular price Lek 2,900.00 ALL Sale price Lek 3,000.00 ALL
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Size
Color
Material

Shapka Givana janë një zgjedhje popullore për këdo që kërkon stil dhe komoditet. Këto Shapka Givana janë të njohura për materialet e tyre cilësore dhe dizajnet elegante. Një nga arsyet që Shapka Givana janë kaq të pëlqyera është kombinimi i tyre perfekt i funksionalitetit dhe modës. Shapka Givana janë të përshtatshme për çdo rast, duke i bërë ato një aksesor të domosdoshëm në çdo garderobë. Pavarësisht nëse jeni në kërkim të një stili të përditshëm apo diçkaje më të veçantë, Shapka Givana ofrojnë opsione të ndryshme për të gjitha preferencat. Zgjedhja e Shapka Givana është gjithmonë një vendim i mirë për të pasur një pamje të kuruar dhe komode.

View full details