Skip to product information
1 of 3

Lisa-V

Shapka Lisa-V

Shapka Lisa-V

Regular price Lek 2,900.00 ALL
Regular price Lek 2,900.00 ALL Sale price Lek 2,900.00 ALL
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Size
Color
Material

Shapka Lisa-V janë të njohura për dizajnin dhe cilësinë e tyre të lartë. Materialet e përdorura në Shapka Lisa-V janë të qëndrueshme dhe të rehatshme. Shapka Lisa-V janë perfekte për përdorim të përditshëm dhe ofrojnë një ndjenjë luksi për këmbët tuaja. Dizajni elegant i Shapka Lisa-V është i përshtatshëm për çdo rast dhe çdo veshje. Përdoruesit vlerësojnë shumë komoditetin që ofrojnë Shapka Lisa-V, duke i bërë ato një zgjedhje të preferuar. Me Shapka Lisa-V, ju do të përjetoni një kombinim të shkëlqyer të stilit dhe rehatisë.

View full details