Skip to product information
1 of 6

Tom Tailor

Shapka Tom Taylor

Shapka Tom Taylor

Regular price Lek 3,500.00 ALL
Regular price Lek 3,500.00 ALL Sale price Lek 3,500.00 ALL
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Size
Color
Material

Shapka Tom Taylor janë sinonim i stilit dhe komoditetit. Këto Shapka Tom Taylor janë krijuar me materiale të cilësisë së lartë, duke siguruar një ndjesi të lehtë dhe të rehatshme për këmbët tuaja gjatë gjithë ditës. Dizajni modern dhe elegant i Shapka Tom Taylor i bën ato të përshtatshme për çdo rast, qoftë për një shëtitje në plazh apo për përdorim të përditshëm. Një nga karakteristikat më tërheqëse të Shapka Tom Taylor është rezistenca e tyre ndaj konsumimit, duke garantuar që ato do të zgjasin për një kohë të gjatë. Përveç funksionalitetit, Shapka Tom Taylor ofrojnë edhe një gamë të gjerë ngjyrash dhe modelesh, duke ju lejuar të gjeni çiftin perfekt që i përshtatet stilit tuaj personal. Në përfundim, Shapka Tom Taylor janë zgjedhja ideale për ata që kërkojnë një kombinim të shkëlqyer të estetikës dhe komoditetit.View full details