Skip to product information
1 of 2

ZIZHISHOES

Shapka ZIZHISHOES

Shapka ZIZHISHOES

Regular price Lek 3,000.00 ALL
Regular price Lek 3,000.00 ALL Sale price Lek 3,000.00 ALL
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Size
Color
Material

Shapka Zizhishoes janë një zgjedhje ideale për çdo sezon të verës, duke kombinuar stilin dhe komoditetin. Këto Shapka Zizhishoes janë të krijuara me material të cilësisë së lartë, duke siguruar që këmbët tuaja të qëndrojnë të freskëta dhe të rehatshme gjatë gjithë ditës. Dizajni ergonomik i Shapka Zizhishoes siguron një përshtatje të përsosur dhe mbështetje optimale për këmbët. Ngjyrat dhe stili modern i Shapka Zizhishoes i bëjnë ato të përshtatshme për çdo veshje të përditshme. Me Shapka Zizhishoes, ju mund të shijoni një ditë të gjatë në plazh ose të ecni në qytet me rehati të plotë. Zgjedhni Shapka Zizhishoes për një kombinim të përkryer të stilit dhe funksionalitetit.

View full details