Skip to product information
1 of 2

Sinsay

Jeans të shkurta Sinsay

Jeans të shkurta Sinsay

Regular price Lek 2,590.00 ALL
Regular price Lek 2,590.00 ALL Sale price Lek 2,590.00 ALL
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Size
Color
Material

Jeans të shkurta Sinsay vijnë me një model vërtet të veçant. Të shkurtra jeans, me përthyerje posht dhe bel të gjatë. Komod falë materialit me cilësi te lartë.

View full details