Skip to product information
1 of 4

Graceland

Sneaker Sport Graceland #

Sneaker Sport Graceland #

Regular price Lek 3,900.00 ALL
Regular price Lek 3,900.00 ALL Sale price Lek 3,900.00 ALL
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Size
Color
Sneaker Sport Graceland vijnë me një model vërtet të veçant. Sportive dhe tepër moderne, platformë të bardhë dhe pjesa sipër rrobë me lule të qëndisur. Komode falë materialit me cilësi te lartë.
View full details