Skip to product information
1 of 6

Graceland

Sneaker Sport Graceland

Sneaker Sport Graceland

Regular price Lek 4,000.00 ALL
Regular price Lek 4,000.00 ALL Sale price Lek 4,000.00 ALL
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Size
Color
Material

Sneaker Sport Graceland janë zgjedhja perfekte për ata që kërkojnë një kombinim të stilit dhe funksionalitetit në një këpucë sportive. Këto Sneaker Sport Graceland ofrojnë një ndjesi të jashtëzakonshme komoditeti falë materialeve të tyre të cilësisë së lartë dhe dizajnit ergonomik. Me një pamje moderne dhe të sofistikuar, Sneaker Sport Graceland janë ideale për të gjitha aktivitetet tuaja, nga shëtitjet e përditshme deri te stërvitjet intensive. Një tjetër veçori e shkëlqyer e këtyre Sneaker Sport Graceland është qëndrueshmëria dhe mbështetja e tyre superiore, duke siguruar stabilitet dhe besueshmëri në çdo hap. Me Sneaker Sport Graceland, ju do të ndiheni të sigurt dhe plot stil, pavarësisht nga aktivitetet që zgjidhni të bëni. Nëse kërkoni një këpucë që kombinon stilin me performancën, Sneaker Sport Graceland janë zgjedhja e duhur për ju.

View full details