Skip to product information
1 of 3

Van Hil

Sneaker Van Hil

Sneaker Van Hil

Regular price Lek 4,000.00 ALL
Regular price Lek 4,000.00 ALL Sale price Lek 4,000.00 ALL
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Size
Color
Material
Sneaker Van Hil vijnë me një model vërtet të veçant. Sportive dhe tepër moderne, me gom të lartë dhe pranverore. Komode falë materialit me cilësi te lartë.
View full details