Skip to product information
1 of 2

H&M

Bluzë Sportive H&M #

Bluzë Sportive H&M #

Regular price Lek 1,990.00 ALL
Regular price Sale price Lek 1,990.00 ALL
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Size
Color
Material

Bluzë Sportive H&M është vërtet e këndëshme në trup falë materialit të pambukut. Jakë te rrumbullaket dhe me mëngë të gjata . Sportiv, modern dhe e përshatshme në përditshmërinë tuaj. Komod falë materialit me cilësi te lartë.

 

View full details