Skip to product information
1 of 2

Fame

T-Shirt Fame

T-Shirt Fame

Regular price Lek 1,500.00 ALL
Regular price Lek 2,500.00 ALL Sale price Lek 1,500.00 ALL
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Size
Color
Material
T-Shirt  Fame vjen me një model vërtet të veçant. Një ngjyrëshe (e zezë) dhe me figurë Fytyrë Femre Shumëngjyrëshe e stampuar. Komod falë materialit me cilësi te lartë.
View full details