Skip to product information
1 of 3

AJC

T-Shirt AJC

T-Shirt AJC

Regular price Lek 1,500.00 ALL
Regular price Lek 1,500.00 ALL Sale price Lek 1,500.00 ALL
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Size
Color
Material

T-Shirt AJC vjen me një model vërtet të veçant. Jakë V dhe mëgë gati treçerekshe dhe një ngjyrëeshe. Komod falë materialit me cilësi te lartë.


View full details