Aniston

T-Shirt Aniston

T-Shirt Aniston

Regular price Lek 2,500.00 ALL
Regular price Lek 2,500.00 ALL Sale price Lek 2,500.00 ALL
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Size
Color
Material

T-Shirt Aniston vjen me një model vërtet të veçant. Me thekë te gjata ne kraharore dhe mëgë të palosura. Komod falë materialit me cilësi te lartë.

View full details