Skip to product information
1 of 2

H&M

T-Shirt i shkurter H&M

T-Shirt i shkurter H&M

Regular price Lek 500.00 ALL
Regular price Lek 500.00 ALL Sale price Lek 500.00 ALL
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Size
Color
Material

T-shirt i shkurter H&M është një zgjedhje e preferuar për ata që kërkojnë stil dhe komoditet të përditshëm. Kjo T-shirt i shkurter H&M është bërë nga materiale të cilësisë së lartë, duke siguruar një ndjesi të butë dhe të rehatshme në lëkurë. Dizajni i T-shirt i shkurter H&M është modern dhe minimalist, i përshtatshëm për shumë raste të ndryshme, qoftë për një ditë në punë apo një mbrëmje të lirë. Me një gamë të gjerë ngjyrash dhe dizajneve, T-shirt i shkurter H&M i përshtatet çdo shije dhe stili personal. Një tjetër veçori që e bën këtë T-shirt i shkurter H&M të dallojë është qëndrueshmëria dhe lehtësia për t'u mirëmbajtur, duke e bërë atë një pjesë të përkryer për garderobën tuaj. Me T-shirt i shkurter H&M, ju mund të dukeni dhe të ndiheni mirë në çdo moment të ditës.

View full details