Skip to product information
1 of 1

Mister Lady

T-Shirt Mister Lady

T-Shirt Mister Lady

Regular price Lek 1,000.00 ALL
Regular price Lek 1,590.00 ALL Sale price Lek 1,000.00 ALL
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Size
Color
Material
T-Shirt Mister Lady vjen me një model vërtet të veçant. Gri e errët e vjeteruar dhe shkrim LOVE MEANS. Komod falë materialit me cilësi te lartë.
View full details