Skip to product information
1 of 2

Mister Lady

T-Shirt Mister Lady

T-Shirt Mister Lady

Regular price Lek 1,000.00 ALL
Regular price Lek 1,590.00 ALL Sale price Lek 1,000.00 ALL
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Size
Color
Material
T-Shirt Mister Lady vjen me një model vërtet të veçant. Ngjyre rose dhe shkrim So cute so Sweet. Komod falë materialit me cilësi te lartë.
View full details