Skip to product information
1 of 3

Blind Date

T-Shirt Blind Date

T-Shirt Blind Date

Regular price Lek 1,500.00 ALL
Regular price Lek 2,500.00 ALL Sale price Lek 1,500.00 ALL
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Size
Color
Material
T-Shirt Blind Date vjen me një model vërtet të veçant. Prerje e thjeshtë dhe me shkrim "LOVE". Komod falë materialit me cilësi te lartë.
View full details