Skip to product information
1 of 3

NAKD

T-Shirt NAKD

T-Shirt NAKD

Regular price Lek 1,000.00 ALL
Regular price Lek 200.00 ALL Sale price Lek 1,000.00 ALL
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Size
Color
Material
T-Shirt NAKD vjen me një model vërtet të veçant. Me printim përpara dhe komode falë materialit me cilësi te lartë.
View full details