Skip to product information
1 of 3

Trendyol

T-Shirt Trendyol

T-Shirt Trendyol

Regular price Lek 1,500.00 ALL
Regular price Lek 2,500.00 ALL Sale price Lek 1,500.00 ALL
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Size
Color
Material
T-Shirt Trendyol vjen me një model vërtet të veçant. Dy ngjyrëshe (Bardh e Zi) dhe me prerje të thjeshtë. Komod falë materialit me cilësi te lartë.
View full details