Skip to product information
1 of 4

Trendyol

T-Shirt Trendyol

T-Shirt Trendyol

Regular price Lek 1,500.00 ALL
Regular price Lek 2,500.00 ALL Sale price Lek 1,500.00 ALL
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Color
Size
Material
T-Shirt Trendyol vjen me një model vërtet të veçant. Me motive (pende) dhe shkrim Colorfil World dhe me prerje të thjeshtë. Komod falë materialit me cilësi te lartë.
View full details