Skip to product information
1 of 7

Trendyol

T-Shirt Trendyol

T-Shirt Trendyol

Regular price Lek 2,000.00 ALL
Regular price Lek 2,000.00 ALL Sale price Lek 2,000.00 ALL
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Size
Color
Material

T-shirt Trendyol është një zgjedhje e përkryer për ata që kërkojnë stil dhe komoditet në të njëjtën kohë. Ky T-shirt Trendyol ofron një dizajn tërheqës dhe një përshtatje të rehatshme, duke e bërë të përshtatshëm për çdo ditë apo dalje informale. T-shirt Trendyol është i disponueshëm në një gamë të gjerë ngjyrash dhe madhësish, nga XXS deri në 7XL, duke siguruar që çdo person të gjejë madhësinë e duhur. Materiali i T-shirt Trendyol është i lehtë dhe i ajrosshëm, perfekt për ditët e ngrohta. Me një gamë të gjerë dizajnesh dhe printesh, T-shirt Trendyol mund të kombinohet lehtësisht me çdo veshje tjetër​ . T-shirt Trendyol.

View full details