Skip to product information
1 of 4

Antonela's Flavours

T-Shirt Antonela's Flavours

T-Shirt Antonela's Flavours

Regular price Lek 2,500.00 ALL
Regular price Lek 2,500.00 ALL Sale price Lek 2,500.00 ALL
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Size
Color
Material
T-Shirt Antonela's Falours vjen me një model vërtet të veçant. Një ngjyrëshe (e zezë) dhe me figurë stampim në pjesën e pasme. Prerje Oversize. Komod falë materialit me cilësi te lartë.
View full details