Skip to product information
1 of 1

Ipanema

Top Bikini IPANEMA

Top Bikini IPANEMA

Regular price Lek 500.00 ALL
Regular price Lek 2,000.00 ALL Sale price Lek 500.00 ALL
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Size
Color
Material

Top Bikini IPANEMA vijnë me një model vërtet të veçant. Fjongo e kapur perpara dhe e nderthurur me ngyra. Komode falë materialit me cilësi te lartë.View full details