Skip to product information
1 of 4

Bershka

Crop Top Bershka

Crop Top Bershka

Regular price Lek 500.00 ALL
Regular price Lek 1,990.00 ALL Sale price Lek 500.00 ALL
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Size
Color
Material

Crop Top Bershka vjen me një model vërtet të veçant. Mëngë të gjata, portkalli dhe me përthyerje në pjesën e parme. Komod falë materialit me cilësi te lartë.


View full details