Skip to product information
1 of 2

H&M

Kanatiere e shkurtër H&M

Kanatiere e shkurtër H&M

Regular price Lek 500.00 ALL
Regular price Sale price Lek 500.00 ALL
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Size
Color
Material
Kanatiere e shkurtër H&M vjen me një model vërtet të veçant. Me riga, prerje përpara dhe lidhje me rrip dekorues. Komod falë materialit me cilësi te lartë.
View full details