Skip to product information
1 of 1

AJC

Triko AJC #

Triko AJC #

Regular price Lek 4,500.00 ALL
Regular price Lek 4,500.00 ALL Sale price Lek 4,500.00 ALL
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Size
Color
Material
Triko AJC vjen me një model vërtet të veçant. Kopsa mberthyese perpara dhe vija te zeza ne jake. Gersheta te punuar dekorues. Komod falë materialit me cilësi te lartë.
View full details