Skip to product information
1 of 4

Sinsay

Tuta Sportive Sinsay #

Tuta Sportive Sinsay #

Regular price Lek 1,990.00 ALL
Regular price Lek 1,990.00 ALL Sale price Lek 1,990.00 ALL
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Size
Color
Material
Tuta Sportive Sinsay vijnë me një model vërtet të veçant. Me gjatesi deri te kavilia, me dy xhepa anash dhe teper te lehta. Komod falë materialit me cilësi te lartë.
View full details