Skip to product information
1 of 3

AJC

Xhaketë AJC #

Xhaketë AJC #

Regular price Lek 4,900.00 ALL
Regular price Lek 4,900.00 ALL Sale price Lek 4,900.00 ALL
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Size
Color
Material

Xhaketë AJC vjen me një model vërtet të veçant. Klasike me vija dhe mbyllje me dy butona. Me gjatesi deri ne ije dhe prerje ne bel. Komod falë materialit me cilësi te lartë.


View full details