Skip to product information
1 of 4

AJC

Xhaketë AJC

Xhaketë AJC

Regular price Lek 4,900.00 ALL
Regular price Lek 4,900.00 ALL Sale price Lek 4,900.00 ALL
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Size
Color
Material

Xhaketë AJC vjen me një model vërtet të veçant. Lëkure, kapuç që mund të vendoset në jakë, xhepa patch dhe një zinxhire dhe e shkurtër. Komod falë materialit me cilësi te lartë.


View full details