Skip to product information
1 of 5

Antonela's Flavours

Xhaketë Antonela's Flavours

Xhaketë Antonela's Flavours

Regular price Lek 3,500.00 ALL
Regular price Lek 3,500.00 ALL Sale price Lek 3,500.00 ALL
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Size
Color
Material
Xhaketë Antonela's Flavours vjen me një model vërtet të veçant. Klasike dhe me mëngë të gjata, jakë V me palosje. Komod falë materialit me cilësi të lartë.
View full details